Парвіз Насібов став переможцем престижного турніру Zagreb Open

У Загребі завершився престижний рейтинговий турнір зі спортивної боротьби (вільна, жіноча, греко-римська) Zagreb Open-2024.

В олімпійській ваговій категорії до 67 кг (греко-римська боротьба) чемпіоном став запоріжець Парвіз Насібов. На шляху до золотої медалі срібний призер Токіо-2020 переміг двох представників Китаю, чемпіона Африки з Єгипту Мустафу Аламелдіна, поклав на туше чинного переможця  чемпіонату Європи  Хасрата Джафарова (Азербайджан).  У фіналі українець зустрівся із представником Франції, призером чемпіонату світу U-23 Гагіком Снояном і переміг, ставши єдиним українцем, хто завоював медаль на турнірі у Загребі.

Також у цій ваговій категорії змагався ще один представник Запорізької області — Олексій Масік. Він дійшов до чвертьфіналу, де поступився майбутньому супернику Парвіза — Джафарову.