Запорізькі каноїсти у топ-10 чемпіонату світу

23-27 серпня в німецькому місті Дуйсбург пройшов Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное.  Спортсмени з усього світу змагалися не лише за медалі, а й за ліцензії на участь в Олімпійських іграх, що відбудуться наступного року в Парижі.

У складі збірної України виступали і двоє представників Запорізької області – Артем Четвертак і Людмила Бабак. Щоправда обоє змагалися в неолімпійських класах.

Артем Четвертак, який вперше виступав на дорослому Чемпіонаті світу, боровся за медалі у каное-двійці на дистанції 1000 м в парі з Павлом Барсуком.

Артем має солідний послужний список на юніорських та молодіжних змаганнях, зокрема цього року здобув срібло і бронзу чемпіонату світу серед молоді (C2, 1000; С 4 ,500) та бронзу чемпіонату Європи молоді (C2, 1000).

Дебютанти дорослої першості світу блискуче виступили в кваліфікації, вирвавши перше місце на останніх фінішних метрах у екіпажу Словаччини  з різницею лише 0,006 секунди: 3.51,730-3.51,736. Це дозволило українцям напряму кваліфікуватися до фіналу А. У вирішальному заїзді Артем і Павло посіли восьме місце, покращивши свій час 03:48.993.

Семиразова чемпіонка світу з веслувального марафону Людмила Бабак змагалася в каное-одиночці на дистанції 5000 м, і посіла дев’яте місце (28:46.264).