Катерина Карпюк здобула золото і срібло Балканіади

Запорізька легкоатлетка Катерина Карпюк продовжила успішний сезон  у сербському Кралєві, де проходив чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федераці.

Для Карпюк ці змагання позначили  середину сезону – атлетка встигла позмагатися на командному чемпіонаті Європи, де посіла третє місце у ІІ дивізіоні в складі змішаної естафети 4х400 та була шостою на 400 метрів, а також взяла участь у ряді комерційних турнірів.

У Кралеві Катерина виступала в бігу на 400 метрів та у складі естафети 4Х400 м.

В естафеті Україну представляли Марія Буряк, Тетяна Харащук, Тетяна Мельник та Катерина Карпюк.

Разом ця естафетна команда виступала вперше, однак зуміла виграти змагання, показавши результат 3:31,88. Друга Греція (3:33,35), третя Хорватія (3:40,19).

В індивідуальному виступі на 400-метівці  Карпюк стала другою, з часом 52,89. Перемогла румунка Andrea MIKLÓS (51,75), третя ще одна українка — Тетяна Мельник – 53,13.