Запорізький спринтер Андрій Васильєв — сьомий в Європі

У фінському Еспоо сьогодні добіг завершення другий день молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики. Закривав програму фінал  на дистанції 100 м, де Україну представляв  запорізький спринтер Андрій Васильєв.

Вчора у  півфіналі Андрій показав четвертий час серед обох забігів – 10,24. Цей результат міг би бути найкращим в сезоні і навіть новим особистим рекором спортсмена, якби не сильний зустрічний вітер.

У фіналі ж на українця чекала потужна конкуренція – всі учасники забігу мали швидші особисті рекорди і результати сезону. І в цій компанії Васильєв пробіг близько до свого офіційного PB (10,34) – з часом 10,41, і фінішував сьомим.

Переміг британець AZU Jeremiah (10,05), срібло у BOUJU Raphael з Нідерландів (10,17), бронзу здобув француз MATEO Pablo (10,18).