Запорізький легкоатлет Андрій Васильев став бронзовим призером чемпіонату Європи

У Таллінні відбувся молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Запорізьку область на змаганнях представили четверо спортсменів.

Найкращий результат показав Андрій Васильєв, який виборов бронзову нагороду континентальної першості у складі естафети 4х100 м. Чоловіча естафетна команда у складі Еріка Костриці, Андрія Васильєва, Кирила Приходька й Василя Макуха посіла третє місце з результатом 39.45 сек.

В особистому виступі на дистанції 100 метрів Андрій Васильєв за підсумками першого кола став 14-м (10.49 с).

У топ-10 чемпіонату Європи увійшов Максим Ваняікін. У фіналі змагань з потрійного стрибка Максим у третій спробі він приземлився на позначці 15.82 метри (результат в кваліфікації 16.24 м) й посів з ним сьоме місце.

Вікторія Ратнікова вийшла до півфіналу з бігу на 100 метрів (11.68 с), проте до фіналу їй пройти не вдалося – 11.80 с в 1/2 фіналу.

У півфіналі з бігу на 200 метрів Ратнікова показала час 24.07 с і фінішувала шостою у забігу, що не дозволило вийти у фінал.

Жіноча естафета 4х100 м, у складі якої виступала Вікторія Ратнікова, не зуміла пробитися до фіналу пробігши з часом  45.33 сек.

На дистанції 400 м у чоловіків Микиті Барабанову для потрапляння до перших 24-х, які продовжують боротьбу, не вистачило лише однієї сходинки (47.58 с).

Чоловіча 4х400 м, де біг Барабанов, також не подолала кваліфікацію, хоча і могли пройти відбір за часом 3:07.87, однак у своєму забігу стали п’ятими. Натомість у фінал вийшли турки, які з часом 3:08.69 стали другими у своєму забігу.