Людмила Бабак оформила золотий дубль на Кубку світу з веслувального марафону

3 — 4 червня в болгарському місті Русе Міжнародна федерація каное провела ICF CANOE MARATHON WORLD CUP 2023. Успішно виступили на змаганнях представники Запорізької області – енергодарці Людмила Бабак і Денис Давидов.

Заслужений майстер спорту України Людмила Бабак, яка має в активі п’ять поспіль титулів чемпіонки світу на довгій дистанції, і два —  чемпіонки світу на короткі дистанції, підвердила свій високий клас і на Кубку світу.

У Болгарії Людмила тріумфувала  двічі – спершу перемогла на короткій дистанції 3 400 метрів. З часом  19:13.56 Людмила випередила більш ніж на 30 секунд свою напарницю по команді Олену Циганкову, В неділю українки фінішували в такому ж порядку й на довгій дистанції 13 000 м. Золото Людмила Бабак виграла з часом 1:06:55.43.

Майстер спорту міжнародного класу Денис Давидов здобув «бронзу», виступаючи в каное-одиночці на дистанції 19 000 метрів, результат вихованця ЗТУ Сергій Снєжко — 1:30:42.02