Запоріжці відзначилися трьома медалями чемпіонату України з плавання

У Броварах відбувся ліцензійний чемпіонат України з плавання. Змагання мали на меті визначити склади національних збірних України на всі офіційні міжнародні змагання 2023 року. Незважаючи на такі перешкоди, як повітряні тривоги, через які спортсмени змушені були чекати продовження змагань у бомбосховищі, нашим спортсменам вдалося показати хороші результати. Так запорізьким плавцям вдалося вибороти три медалі чемпіонату України.

Титулований і досвідчений Сергій Фрололов підтвердив клас на своїй коронній дистанції 1500 м вільним стилем. Цього разу Заслужений майстер спорту України із Запоріжжя, подолав її з часом 15:25.17.

Ще дві бронзові нагороди має молода плавчиня Валерія Хацаревич. Вона стала третьою на дистанціях 200 та 400 м комплексним плаванням, з часом 2:25.23 та 5:11.63 відповідно.

Також відзначимо результати Владислава Лактіна – 4 місце 50 м вільним стилем (0:23.24), та 5-те на 100 м в/с (0:51.10).

Та результати Анни Якубенко – 4 місце 50 брас (0:33.33) і 5-те на 100 м цим же стилем (1:15.40).