«Мотор» взяв реванш у «Дессау-Рослау», виступаючи у другій Бундеслізі

«Мотор» у матчі німецької Бундесліги-2 переміг четверту команду турнірної таблиці «Дессау-Рослау» — 32:30 (17:17

Після перемоги «Дессау-Рослау» у матчі першого кола, «Мотор» взяв реванш у другому поєдинку суперників. Вболівальники а арені Castello в Дюссельдорфі отримали задоволення від результативного першого тайму. Після 30 хвилин рахунок був нічийним — 17:17. У рівному поєдинку «Дессау-Рослау» вперше вийшов вперед після рестарту, але чемпіони України знову переломили хід гри на свою користь, зробивши ривок — 3:0. Останні хвилини пройшли в напруженій боротьбі, з фінальним рахунком 32:30 на користь «Мотора».

10 голів у складі запоріжців забив Ігор Турченко, який і надалі очолює список найкращих снайперів Бундесліги 2. На рахунку 22-річного українського півсереднього 174 голи у 24 матчах. Два пенальті у поєдинку проти «Дессау-Рослау» відбив воротар «Мотора» Геннадій Комок

Український клуб піднявся з 17 на 18 місце турнірної таблиці. У 14 матчах команда Гінтараса Савукінаса має 8 перемог 1 нічию та 15 поразок.

28 березня чемпіони України зіграють у повторному матчі протистояння із хорватським «Нексе» в 1/8 фіналу Європейській ліги (Трансляція – Sport1. Початок — 19.45). Після поразки 23:27 у першому поєдинку запоріжці мають перемагати на майданчику суперника із різницею більш ніж в 4 голи.