12-річна запорізька плавчиня здобула чотири медалі чемпіонату України

У Броварах відбувся зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків. Запорізьку область представили на змаганнях 17 спортсменів.

Найкращі результати показала 12-річна Марія Крук. Ця спортсменка виборола срібло чемпіонату України на дистанції 200 м брасом (2:58.93) та бронзу на 100-метрівці цим же стилем (1:23.13). А також Марія посіла друге місце у змаганнях з плавального багатоборства, а саме триборства брасом.

Також бронзові медалі чемпіонату України завоювала  запорізька команда у змішаній естафеті 4×50 м вільним стилем (1:53.45). Призерами стали Ростислав Старчевський, Дар’я Заряєва, Марія Крук та Андрій Колесник.

Андрій Колесник зупинився за крок від п’єдесталу пошани, ставши четвертим на дистанції 100 м вільним стилем.

Також відзначимо п’яті місця Софії Борисенко на дистанціях 100 і 200 м брасом, Андрія Лебедєва (100 брас). У триборстві батерфляєм шостою стала Катерина Цвєткова.