Молоді запорізькі плавці зібрали комплект нагород чемпіонату України

Як ми вже повідомляли, у Броварах пройшов зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів та чемпіонат України з марафонського плавання в басейні.

Нагадаємо, золото на марафонській дистанції виборов запоріжець Сергій Фролов.

Втім відзначилися запоріжці і серед молоді та юніорів.

Два золота чемпіонату України серед юніорів виборов Лев ЛЬВУТІН. Він став першим на дистанції 50 м брас —  результат 0:30.55, та  100 м брас –1:08.02.

Ще одне золото приніс Запоріжжю Данило ШАПОВАЛОВ, який переміг на дистанції 100 м вільним стилем — 0:52.52.

У змаганнях юніорок дві медалі здобула Олександра ГУБЧЕНКО. Срібло на дистанції 100 м батерфляй (1:07.97) та бронзу на 200 м батерфляєм (2:39.33).

Костянтин ШАБЛОВСЬКИЙ став срібним призером чемпіонату України серед молоді, на дистанції 200 м комплексним плаванням (2:10.47).

Анна ЯКУБЕНКО виборола бронзу у змаганнях молоді на дистанції 50 м брас (0:34.31).