«Металург U-17» вийшов до фіналу Зимового Кубка ДЮФЛУ

Більше місяця вихованці академії «Металурга» змагалися у Зимовому Кубку ДЮФЛУ, де брали участь понад 200 команд із різних дитячо-юнацьких спортивних закладів України.

Юні футболісти отримали неймовірні емоції, здобули необхідний досвід та ігрову практику, яка так потрібна у цей непростий час.

Участь представників запорізької ДЮСШ «Металург» стала можливою завдяки системній підтримці міської влади, спонсорів та звичайно ж батьків, які є невід’ємною частиною великої родини «Металурга».

Щиро вітаємо найстаршу команду академії U-17 із виходом у фінальний раунд плей-оф. Хлопці під наставництвом Андрія Зубченка, Олександра Шевченка та Сергія Рудики виграли 5 із 7 своїх матчів, посівши 2 місце у групі. Тепер на команду чекає матч 1/8 фіналу з вихованцями криворізького «Кривбаса».

Команди «Металурга U-16 та U-15 посіли у своїх групах 4 місце, «Металург U-14» фінішував на 7-й сходинці. Вдячні всім тренерам школи, продовжуємо й надалі працювати з молоддю, щоб футболісти нашого міста гідно представляли Запоріжжя на всеукраїнському рівні.

Джерело: Прес-служба МФК «Металург»