Запорізький борець виграв чемпіонат України

У Закарпатському місті Тячів завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед борців до 20 років. Перше загальнокомандне місце посіла команда місто Київ, друге місце – борці Харківської області, а третє – господарі змагань, команда Закарпаття. Запорізька область була представлена лише п’ятьма спортсменами та посіла 12-е місце, повідомляє президент Запорізької міської федерації греко-римської боротьби Валерій Смирновж

На п’єдестал змагань зміг піднятися лише один із п’яти учасників запорізької  команди. Це зробив вихованець Конотопської школи боротьби, а нині спортсмен Запорізької обласної ШВСМ, майстер спорту України Імед Худжадзе. Чемпіон світу та Європи серед кадетів 2021 року, по факту, ще юнак, 18-річний Імед Худжадзе став чемпіоном України серед борців до 20 років.

Ще двоє запорізьких спортсменів змагалися за «бронзу» чемпіонату країни, але залишилися за межами п’єдесталу. КМСУ Віктор Крандаков став п’ятим у вазі до 55 кг, а МСУ Юрій Дорогань посів п’яте місце у ваговій категорії до 97 кг.