Дніпро доводить свій клас у матчі проти БК «Запоріжжя»

Команді Кирила Вікторова надзвичайно важко витримувати конкуренцію з краще укомплектованими суперниками

6.12.2022. Суперліга Паріматч. Київ. БК «Дніпро» – БК «Запоріжжя» 97:52 (27:10, 19:11, 23:12, 28:19)
«Дніпро»: Вільховецький (2 + 4 передачі), Закурдаєв (16 + 5 підбирань + 4 перехоплення – 3 втрати), Тарасенко (7 + 7 підбирань), Сорочан (8 + 5 передач + 2 блок-шота), Тимофеєнко (7 + 7 підбирань + 5 передач – 3 втрати) – старт; Загреба (18 + 7 підбирань), Бондарчук (16), Шкода (6 + 4 підбирання + 5 передач), Бачурін (9), Бібіков (8 + 8 передач), Качанов.
Головний тренер: Володимир Коваль
«Запоріжжя»: Тельчаров (4 + 3 підбирання + 6 передач – 5 втрат), Христосоміді (5), Ледньов (6 + 3 підбирання + 4 передачі + 2 блок-шота – 5 втрат), Буц (10), Морозов (17 + 4 підбирання + 3 передачі + 2 блок-шота) – старт; Головатчик (2 + 3 підбирання), Покоєнко (8 + 3 підбирання), Дмитренко
Головний тренер: Кирило Вікторов
Баскетболістам «Запоріжжя» вдалося повести у рахунку лише одного разу, коли в дебюті матчу рахунок став 3:0. Володимиру Ковалю навіть знадобився ранній тайм-аут, щоб збадьорити свою команду. Після паузи «Дніпро» відповів ривком 11:0, а хвилинну перерву для своїх хлопців довелося брати уже Кирилу Вікторову.

Найактивніший у складі «Запоріжжя» на старті зустрічі Рафаїл Хрисостоміді зупинив стрімкий ривок, проте не команду суперника – швидко «Дніпро» ще раз провів сильний відрізок 10:2, завдяки чому вдалося дистанціюватися на позначку у майже 20 очок ще в першій чверті. Номінальні господарі мали перевагу за більшістю статистичних показників, єдине – втрат запоріжці зробили менше. Також дніпряни мали й солідну підтримку з лави запасних, тоді як у команді Кирила Вікторова її не було.

Ще до великої перерви «Дніпро» зняв усі питання. Відсоток влучань з гри переважав більш ніж удвічі, через що різниця невпинно росла і досягла 30 очок у другій чверті. Після травми гравця основної п’ятірки «Запоріжжя» Рафаїла Хрисостоміді шансів боротися на рівних із суперником хоча б на певних відрізках матчу теж не було.

Дніпряни впевнено довели гру до своєї беззаперечної перемоги 97:52. Найрезультативнішим на майданчику в складі «Запоріжжя» знову став капітан Роман Морозов, який набрав 17 очок. Завтра на команду чекає не менш важке випробування – зустріч із «Будівельником», що розпочнеться о 16:00.