Запорізький важкоатлет Дмитро Вороновський виборов бронзову медаль чемпіонату Європи

В столиці Албанії Тирані стартував чемпіонат  Європи з важкої атлетики. Запорізький спортсмен Дмитро Вороновський везе додому одразу дві медалі.

Виступаючи у вазі до 55  кг, він став бронзовим призером у поштовху з результатом 134 кг. У ривку Дмитро підняв  108 кг. І за сумою двоборства з результатом 242 кг  запоріжець  також  здобув бронзову медаль!

Дмитро Вороновський вихованець КЗ «ЗОШВСМ» та ЗСУ. Тренується під керівництвом ЗТУ Олександра Слободянюка та ЗТУ Анатолія Орлова.

Зазначимо, що це вже друга бронза дорослого чемпіонату Європи в активі Дмитра Вороновського – торік він здобув на першості континенту медаль такого ж ґатунку