ОСДЮСШОР «Металург» з легкої атлетики стала четвертою на чемпіонаті України серед шкіл

У Києві пройшов Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н

Високе четверте місце посіла у командному заліку серед СДЮШОР запорізька КЗ ОСДЮСШОР «Металург».

Карина Созінова посіла друге місце в бігу на 200 м результатом 26.39 (тренер Боднар В.Я).

Два третіх місця запоріжці вибороли у секторі стрибків у висоту. Анастасія Козуб здобула бронзу з результатом  160 см ( тренер Ульянченко В.І.) а Марк Яценко  став третім з результатом 175 см (Суюнов А.Л). Владислава Кіндякова зупинилася на п’ятому місці, подолавши планку на висоті 1.55 см.

У змаганнях з п’ятиборства четверте місце посів Арсеній Малахов, набравши 2473 очок (Ульянченко В.І.)

Олександра Литвиненко Була п’ятою в бігу на 200 м — 26.70 (Павленко В.С., Апанович Л.Д)

У секторі потрійного стрибка п’яте місце посів Олег Єрохін —  11.98 м (Ульянченко В.І.)

В бігу на 60 м шостою стала  Карина Созінова (8.09 сек), Олександра Литвиненко показала сьомий час 8.10 сек.

В естафеті 100+200+300+400 м команда запорізьких юнаків показала шостий результат —  2:19.08. Склад команди ЧУБКО Олексій ,   МАРТИНЕНКО Олександр, ЛИСЕНКО Павло, ЗАІКА Максим.