Запоріжжя приймає чемпіонат України з плавання — у господарів вже є золоті нагороди

У Запоріжжі, в басейні “Славутич”,  2 листопада стартував чемпіонат України з плавання серед юнаків.

На змагання з’їхалися найсильніші плавці зі спортивних шкіл та клубів усієї країни – це понад 400 учасників.

У змаганнях беруть участь дівчата та юнаки 2008-2009 рр. і молодші.

У перший день змагань господарі змагань, запоріжці, вибороли дві золоті та бронзову медалі  в індивідуальних дисциплінах і комплект  золота і срібла в естафетах.

чемпіонами України на дистанції 200 м брасом стали Мілютіна Ірина (2:40.80) та Львутін Лев (2:31.11).

На дистанції 1500 м вільним стилем бронзовим призером став Артюх Ілля (17:56.78).

В комбінованій естафеті 4X100 м серед юнаків чемпіонами України стали Чорний Олександр, Львутін Лев, Мелешко Ігор, Чечель Олександр — 4:10.30.

Друге місце в комбінованій естафетдівчат  4X100 м серед   посіли Рябова Єсєнія, Мілютіна Ірина, Пономаренко Кіра, Марті Кіра — 4:38.16.

Чемпіонат України триватиме до 4 листопада.