Четверо запоріжців відібралися на чемпіонат світу з веслувального марафону

У Вінниці завершився чемпіонату України з марафону пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка. Веслувальники змагалися за медалі в 21-й дисципліні на дистанціях від 3,4 км до 29,8 км.

Володарем головного призу чемпіонату – за перемогу серед каноїстів на дистанції 26,2 км, став  Денис Давидов з Енергодару.  Крім того у перший день він став чемпіоном в короткому марафоні 3,4 км, змагання в якому проходили вперше в рамках чемпіонату України.

Також золотий дубль оформила триразова чемпіонка світу в марафоні, ще одна вихованка Сергія Снежка –Людмила Бабак. Вона не знала собі рівних на дистанціях 3,4 км та 15,4 км

Олександр Чехмістренко виборов срібло в одиночному класі на байдарці (дистанція 3.4 км) та був першим у складі двійки на дистанції 29,8 км. Також виборов бронзу серед молоді, в індивідуальному заїзді на 26,2 км.

Дмитро Кряж став срібним призером в каное-одиночці на дистанції  22,6 км.

Всі вище перелічені спортсмени пройшли відбір для участі в кубку світу з марафону.

Також запоріжці вибороли дві бронзи у змаганнях юніорів – відзначилися Микита Тимошенко (К-2 22,6 км) та Микита Тесса (С-2 19 км)