Запорізькі легкоатлетки вибороли медалі міжнародних змагань

Успішним видався минулий уік-енд для представників Федерації легкої атлетики Запорізької області. Як ми вже повідомляли. З новим рекордом України і квотою на участь в Олімпійських Іграх, запоріжці пробігли змішану естафету 4х400 в Туреччині.

Тим часом метальниця списа Анна Гацько посіла друге місце всеукраїнських змагань “Kyiv Athletic Festival” на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка. У секторі метання списа срібло виборола запоріжанка Анна Гацько, яка в кращій спробі показала результат 56.87 м.

Ще одна представниця ФЛАЗО, Анастасія Рємєнь стала бронзовою призеркою чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій в бігу на 800 м. В фіналі запорізька легкоатлетка показала час 2:04.78! Вітаємо спортсменку з першим міжнародним досягненням, після перерви, пов’язаної з народженням донечки.