Запорізькі легкоатлети вибороли три золота у перши день молодіжного чемпіонату України

У Бахмуті стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді до 23 років. У перший день змагань представники Федерації легкої атлетики Запорізької області вибороли три золоті і срібну нагороди!

В бігу на 100 м у дівчат переможницею стала Вікторія Ратнікова з результатом 12.01 сек (тренери Рурак К.М., Рурак О.В.).

У юнаків золото національної першості оформив Андрій Васильєв з часом 10.65 сек (тренер Боднар В.Я.).

У змаганнях зі стрибків у висоту Вероніка Крамаренко виборола перше місце, в кращій спробі підкоривши планку 1.75 м. (тренер Кардач М.І).

Микита Барабанов фінішував другим в бігу на 400 м — 47.28 сек PB (тренери Рурак К.М., Рурак О.В.).