Запорізькі легкоатлети вибороли десять нагород у перший день командного чемпіонату України

Сьогодні в Луцьку стартував Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих.

У ранковій програмі змагань  у секторі метання списа перемогу, з результатом 56 м 66 см, виборола Анна Гацько. Поліна Шапочка п’ята – 37 м 11 см, Ярослава Аполосова стала шостою серед дорослих, та другою серед молоді з результатом 36 м 88 см.

У змаганнях чоловіків запорізький метальник списа Юрій Кушнірук посів третє місце командного чемпіонату України з легкої атлетики. В кращій спробі запоріжець відправив спис на 70.59 м.

У вечірній програмі командного чемпіонату України з легкої атлетики запорізькі атлети вибороли ще с сім город – три дорослого чемпіонату України і чотири молодіжного.

БІГ 100 М: Вікторія Рітнікова виборола перші місця серед дорослих та молоді, ще раз оновивши особистий рекорд, який тепер складає 11.54 сек.

Андрій Васильев посів третє місце серед дорослих, також з новим особистим рекордом 10.57 сек, і став першим серед молоді.

400 М: Катерина Климюк показала другий час у фіналі — 53.20 сек. Микита Барабанов став четвертим серед дорослих з часом 47.46 сек, та посів друге місце серед молоді.

В естафеті 4х100 м, запорізька команда Павло Котенко, Андрій Васильєв, Володимир Павленко, Роман Кравцов, фінішувала четвертою з результатом 41.98 сек.

У секторі стрибків у висоту Вероніка Крамаренко посіла п’яте місце серед дорослих, і стала чемпіонкою серед молоді, встановивши новий особистий рекорд 1 м 80 см.

У стрибках в довжину також особистий рекорд оновила Анна Глигало — 5.47 м, та в підсумку посіла четверте місце серед молоді і 11 серед дорослих.

БАГАТОБОРСТВО

У змаганнях семиборок Анна Касьянова після першого дня змагань посідає першу позицію, набравши 3574 очок. Результати по видам: 100 м з/б — 13.82 сек, стрибки у висоту — 1.70 м, штовхання ядра — 14.00 м, 200 м — 24.63 сек.

Запорізькі десятиборці після першого дня змагань мають наступні позиції:

Артур Суюнов іде другим, набравши 3456 очок. Результати по видам: 100 м — 11.70 сек, довжина — 6.59 м, ядро — 13.39 м, висота -1.80 м, 400 м — 52.35 сек.

Олександр Болілий на п’ятій позиції 2771.Результати по видам: 100 м — 11.96 сек PB, довжина — 6.11 м PB, ядро — 7.43 м PB, висота — 1.71 м PB, 400 м — 54.55 сек PB

Олексій Касьянов виконав два види (100 м — 10.83 сек та штовхання ядра — 14.00 м) і знявся зі змагань.