БК Металург-НУЗП не зміг пробитися до півфіналу плей-офф

У другому матчі чвертьфінальної серії плей-офф Першої ліги юні запорізькі баскетболісти не змогли нав’язати рівну боротьбу більш досвідченим та кремезним гостям з Хмельницького.

Після поразки від хмельничан вдома 72:77, на виїзді БК «Металург» програв 79:89.  Таким чином «Хмельницька політехніка» перемогла  у чвертьфінальній серії 2-0 та вийшла до півфіналу.

Зазначимо, що команда БК «Металург-НУ «Запорізька політехніка» в сезоні 2020-2021 суттєво оновила свій склад. Минулорічні лідери команди поповнили лави суперліговського гранду запорізького баскетболу БК «Запоріжжя».  Більшість гравців БК «Металург-НУЗП» в цьому сезоні були віком від 15 до 18 років Тому потрапляння нашого колективу до плей-офф та подолання першої стадії змагань на виліт можна вважати неабиким успіхом. А головне, що наша молодь отримала необхідний для подальшого прогресу  досвід боротьби з більш досвідченими суперниками.