Збірна Запорізької області посіла четверте місце чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів

22-27 березня у Чернігові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років.

Запорізьку область на змаганнях представили  7 спортсменів (5 юнаків та 2 дівчини), для чотирьох з яких це були перші в кар’єрі змагання національного рівня.

Ставши медалістами у п’яти вагових категоріях, запорізькі хлопці та дівчата посіли високе четверте місце командного заліку чемпіонату України!

Євгенія Тініна (МСУ) виборола три бронзові медалі у ваговій категорії 64 кг. (ривок, поштовх та сума двоборства).  Дівчина — вихованка КЗ «ЗСЗОШІСП» ЗОР. Тренується під керівництвом ЗТУ Анатолія Орлова та Анастасії Манєвської.

Анна Кірстюк (КМС) здобула бронзову медаль (сума двоборства) та срібну медаль (поштовх) у ваговій категорії 76 кг. Виконала норматив Майстра спорту України. Вихованка КЗ «ОСДЮСШОР з важкої атлетики» ЗОР відділення с. Преображенка. Тренується під керівництвом Олександра Ненадова.

Максим Куропата (КМС) здобув  три срібні медалі у ваговій категорії 102 кг (ривок, поштовх та сума двоборства). Виконав норматив Майстра спорту України. Вихованець КЗ «ОСДЮСШОР з важкої атлетики» ЗОР. Тренується під керівництвом ЗТУ Анатолія Орлова та Олени Зінов’євої-Орлової. Перший тренер Олександр Ненадов.

Євгеній Кравченко (МСУ) здобув три срібні медалі у ваговій категорії 109 кг (ривок, поштовх та сума двоборства) . Вихованець КЗ» ОСДЮСШОР з важкої атлетики» ЗОР. Тренується під керівництвом ЗТУ Олександра Слободянюка та ЗТУ Анатолія Орлова.

Богдан Тараненко (КМС) приніс команді три срібні медалі (ривок, поштовх та сума двоборства) . Виконав норматив Майстра спорту України. Вихованець Бердянської ДЮСШ. Тренується під керівництвом ЗТУ Олександра Савона та Роман Севостєєва.

Нікіта Бєліч (КМС) у ваговій категорії 89 кг посів 5 місце. Вихованець КЗ «ОСДЮСШОР з важкої атлетики» ЗОР. Тренується під керівництвом ЗТУ Анатолія Орлова та Олени Зінов’євої-Орлової. Перший тренер Олександр Ненадов.

Сергій Руденко (КМС) ваговій категорії 96 кг посіли 5 місце. Вихованець КЗ «ЗСЗОШІСП» ЗОР відділення важкої атлетики. Тренується під керівництвом ЗТУ Анатолія Орлова, ЗТУ Олександра Слободянюка та Анастасії Манєвської.