Запоріжці вибороли три медалі чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР

За підсумками чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2006-2007 р.н, що відбувся в Києві, у команди Запорізької області три медалі – два срібла і бронза.

Срібну нагороду в бігу на 200 м виборола Олександра Литвиненко. У фіналі вихованка Володимира Павленка та Любові Дмитрівни Апанович показала результат 26.02 PB (час в кваліфікації 26.33).

У секторі штовхання ядра, одразу дві сходинки п’єдесталу пошани зуміли відвоювати енергодарські дівчата – Марина Балаховцева та Марія Жаховська.

У фіналі Марина Балаховцева в кращій спробі показала результат 13.07 м, а Марія Жаховська — 12.20 м.  З результатом 13.41, обійшла наших дівчат лише представниця Донеччини Марія Стрелець.Новостепчені призерки чемпіонату України представляють відділення СДЮШОР «Металург» з міста Енергодар, тренують спортсменок Віталій Вікторович та Ольга Іванівна Борисенки.

У змаганнях з п’ятиборства, оновивши особисті рекорди в усіх видах, шосте місце посіла Єлизавета Чикалова – 2475 очок. 20-ю стала Кіра Ішмакова – 1209 очок. Обидві — СДЮШОР «Металург», т-ри Борисенко О.І., Борисенко В.В.

Ті спортсмени, яким цього разу не вдалося піднятися на п’єдестал пошани, показали такі результати:

БІГ 60 М

У фіналі бігу на 60 м серед юнаків Дмитро Машко, фінішував четвертим — 7.52 сек (час у кваліфікації 7.51 PB).СДЮШОР «Металург», тренер Боднар В.Я.

У дівчат в фіналі 60-метрівки п’ятою була Олександра Литвиненко, з часом 8.01 сек (час у кваліфікації 7.97 PB). СДЮШОР «Металург», т-ри Павленко В.С., Апанович Л.Д.

БІГ 200 м

В кваліфікації Дарина Озерчук показала час 30.14 сек PB. (СДЮШОР «Металург», тренер Боднар В.Я.)

У юнаків Дмитро Машко виграв свій забіг 25.01 сек PB (СДЮШОР «Металург», тренер Боднар В.Я.) а Максим Заіка був другим в кваліфікаційному забігу — 28.13 PB (ДЮСШ №10, Тиховська Л.С.)

БІГ 400 М

Максим Заіка 1:04.06 PB (ДЮСШ №10, Тиховська Л.С.)

БІГ 800 м

Сергій Щербаха показав результат 2:19.40 PB, а Володимир Гераскін подолав дистанцію за 2:33.33 PB. (Обидва — КЗ ЗОІСП, тренери Макух Н., Місірук Г.О.)

БІГ 1500 М

Поліна Бородавко 5:27.06 PB (ДЮСШ №10, Тиховська Л.С.); Сергій Щербаха — 4:53.52 PB , Володимир Гераскін — 5:37.65 PB (обидва — КЗ ЗОІСП, Макух Н., Місірук Г.О.).

СТРИБКИ У ДОВЖИНУ

У фіналі змагань зі стрибків у довжину Олег Єрохін посів дев’яте місце з результатом 5 м 15 см (результат у кваліфікації 5.16 PB). СДЮШОР «Металург», тренер Ульянченко В.І.

СТРИБКИ У ВИСОТУ

Шосте місце в фіналі стрибків у висоту посіла Анастасія Козуб, яка підкорила планку в 1.50 м (СДЮШОР «Металург», тренер Ульянченко В.І.). З таким самим результатом, але 10-ю за кількістю спроб стала Тетяна Кубасова, втім на цьомц чемпіонату спортсменка записала в актив новий особистий рекорд! (ЗОІСП, тренер Кардач М.І.).

На 12-му місці завершила змагання Валерія Кабак – 145 см  (СДЮШОР «Металург», тренер Ульянченко В.І.).

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК

У фіналі змагань з потрійного стрибка сьомим став Олег Єрохін з результатом 10.70 м PB. (СДЮШОР «Металург», тренер Ульянченко В.І.)

ЕСТАФЕТА  100+200+300+400 м

Запорізькі юнаки, Олег Єрохін, Володимир Гераскін, Сергій Щербаха та Максим Заіка, показали час 2:33.36.

За підсумками виступу наших спортсменів Запорізька СДЮШОР «Металург» посіла третє місце чемпіонату України у командному заліку.