Молоді запорізькі плавці вибороли колекцію нагород чемпіонату України

У Дніпрі пройшов Чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів. Запорізьку область вдало представили на змаганнях вихованці СДЮШОР «Спартак-КПУ», СДЮШОР «Мотор-Січ» та ДЮСШ «Салют».

Валерія Хацаревич (СДЮШОР «Спартак-КПУ») на дистанції 200 м комплексним плаванням виконала норматив Майстра спорту України та здобула срібло медаль серед юніорів (2:24.86). Також у цій же віковій категорії виборола бронзові нагороди на дистанціях 400 м комплексним плаванням (5:12.98) та 200 м на спині (2:30.15). Підготували спортсменку ЗТУ Шлюєв П.С і ЗМСУ Бондаренко С.М.

Олександр Лєтніков (СДЮШОР «Спартак-КПУ») став срібним призером чемпіонату України серед молоді на дистанції 200 м вільним стилем (1:54.58). Тренери —  ЗТУ Артюх Н. І.,  Бєдарєв Ю.О.

Кіра Пономаренко (СДЮШОР «Мотор-Січ») виборола срібну медаль серед молоді та золоту медаль серед юніорів на дистанції 100м Батерфляй (1:03.39), срібну нагороду серед юніорів на дистанції 50м батерфляй (28.65). Тренери Забуга В., Синюгіна М.,  Дубінченко Н.

Марія Нетребко (СДЮШОР «Мотор-Січ») виборола срібну медаль серед молоді та золоту медаль серед юніорів на дистанції 200м батерфляй (2:24.61),  бронзову нагороду серед юніорів на дистанції 50м батерфляй (30.02).  Тренери Забуга В., Синюгіна М.,  Дубінченко Н.

Крім того, запорізькі дівчата Кіра Пономаренко та Вікторія Фризюк (СДЮШОР «Мотор-Січ») та Валерія Хацаревич і Поліна Сірик (СДЮШОР «Спартак-КПУ») вибороли бронзові нагороди в комбінованій естафеті 4х100м.

Микита Колесніков став чемпіоном України серед молоді на дистанції 50 м вільним стилем (23.16). А Микита Терентьєв – чемпіоном України серед юніорів на дистанції 50 м вільним стилем (23.62). Обидва спортсмени — вихованці тренера СДЮШОР «Спартак-КПУ» ЗТУ Гусєва Сергія Миколайовича, зараз захищають честь Мелітополя.

Максим Овчінніков (ДЮСШ «Салют») виборов золото чемпіонату України серед молоді на дистанції 200 брас (2:14.69). Тренер Разумєєнко Н.