Запорізькі легкоатлети вибороли ще два золота, два срібла і бронзу на зимовому чемпіонаті України

У Сумах добіг завершення другий день чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих і молоді у приміщенні. До вчорашнього золота Вікторії Ратнікової,   запоріжці додали ще два золота, два срібла і бронзу.

СЕМИБОРСТВО

Олексій Касьянов, який завершив перший день змагань у статусі лідера турнірної таблиці, у други день в  бігу на 60 м з бар’єрами показав кращий результат 8.12 сек, був другим у секторі стрибків з жердиною 4.60 м, а у заключному виді змагань семиборців, бігу на 1000 м, Олексій показав блискучу боротьбу на фінішній прямій і виграв дистанцію, з часом 2:48.87. Таким чином, продемонструвавши перші результати в більшості дисциплін, 35-річний запоріжець стає переможцем зимового чемпіонату України, набравши 5756 очок.

Артур Суюнов завершив  змагання на сьомому місці – 4373 очок, підвели запоріжця стрибки з жердиною, де він не збіг взяти очок (результати другого дня: 60 м з/б  8.84 сек, стрибки з жердиною – ХХХ, быш 1000 м — 2:51.85)

Олександр Болілий на восьмому – 3714  очок (60 м з/б — 9.73 PB,  стрибки з жердиною -2.70 м, 1000 м -3:04.43 PB). Крім того спортсмен став бронзовим призером чемпіонату України серед молоді.

П’ЯТИБОРСТВО

Два золота чемпіонату України у приміщенні поповнили колекцію родини багатоборців Касьянових. Слідом за Олексієм, який оформив золото у семиборстві, його дружина Анна Касьянова стала переможницею у змаганнях з п’ятиборства.

Так само як і чоловік, Анна показала кращий результат  в бігу на 60 м з бар’єрами, 8.33 сек, У секторі стрибків у висоту та штовханні ядра продемонструвала треті результатати 1 м 74 см, та 13.88 м. У вечірній програмі чемпіонату України Анна показала другий результат у секторі стрибків у довжину  6.00 м, та була другою в бігу на 800 м – 2:18.53. Таким чином, набравши 4434 очки, спортсменка виборола золото  чемпіонату України, випередивши головну конкурентку Аліну Шух (молодшу за неї на 16 років!) на 22 очки.

Ще одна представниця Запоріжжя у багатоборстві,  Анна Бобровник показала оновила особистий рекорд в бігу на 60 м з бар’єрами — 9.77 сек, показала третій  п’ятий результат у стрибках у висоту – 1 м 68 см,  з особистим рекордом була дев’ятою у штовханні ядра 10.66 м .А ввесорі показала дев’яті результати у секторі стрибків у довжину 5.27 м  і бігу на 800 м — 3:02.50. В загальному заліку вихованка Миколи Івановича Кардача фінішувала восьмою — 3135 очок.

БІГ 400 М

У  фіналі цієї дистанції у жінок за медалі боролися одразу дві представниці Запорізької області. Наші дівчата не змогли здужати лише Анну Рижикову, з сусідньої Дніпропетровщини, яка виграла фінал з часом 52.57 сек, оновивши персонал бест.

Також с особистим рекордом, другою фінішувала Анастасія Бризгіна — 52.87 сек. Третьою, теж оновивши кращий власний показник, стала Катерина Климюк 53.19 сек.

У змаганнях чоловіків на цій дистанції, четвертий час показав у фіналі Микита Барабанов — 48.31 сек. У змаганнях чемпіонату України серед молоді цей результат приніс Микиті бронзову нагороду.

Нагадаємо вчора у півфіналі Микита оновив особистий рекорд, який тепер становить 47.43 сек, та виконав норматив на участь у зимовому чемпіонаті Європи.

Катерина Климюк і Микита Барабанов – вихованці Костянтина Михайловича та Олени Володимирівни Рурак.

БІГ 800 М

В фіналі бігу на 800 м друге місце посіла запорізька спортсменка Анастасія Рємєнь. Наша легкоатлетка фінішувала з часом 2:06.30 (SB), програвши Світлані Жульжик з Рівненщини (2:05.55). Тренують спортсменку Рурак К.М., та  Рурак О.В.

ПОТРІЙНИЙ СТРИБОК

У кваліфікаційних змаганнях із потрійного стрибка з п’ятим результатом пройшов до фіналу Максим Ваняікін – 14 м 61 см.

У змаганнях жінок дв’ятий результат показала Анна Глигало —  11 м 92 см, і до фіналу нажаль не пройшла.

БІГ 200 м

Запорізькі хлопці не зуміли подолати стадію кваліфікації в бігу на 200 м . Артем Куделя оновив особистий рекорд на цій дистанції — 23.69 сек. А  Павло Котенко показав кращий результат сезону 23.59 сек.