Запорізькі легкоатлети показали хороші результати напередодні чемпіонату України

Напередодні головних національних стартів зимового сезону – командного чемпіонату у приміщенні (30-31 січня) та Чемпіонату України у приміщненні (10-12 лютого), запорізькі легкоатлети провели навчально-тренувальний збір у Сумах, в тому самому манежі, де за кілька днів розігруватимуть медалі національної першості.

За результатами контрольного тренування всі лідери збірної Запорізької області підтвердили свій статус.

Катерина Климюк показала кращий час серед учасниць забігу на 400 м, значно випередивши конкуренток — 54.14 сек.

Кращою на 60-метрівці стала ще одна вихованка Костянтина Рурака – Вікторія Ратнікова, з часом 7.35 сек.

Інший вихованець цієї тренерської групи, Микита Барабанов показав другий результат на 400-метрівці — 48.02 сек.

Стрибунка у висоту Вероніка Крамаренко показала подолала планку на висоті 1.75 м, а багатоборка Анна Бобровник — 1.55 м, обох тренує Микола Кардач.

Спринтер Роман Кравцов в фіналі 60-метрівки показав час 7.00 сек.