Боксер з Мелітополя Айдер Абдураімов, став віце-чемпіоном Європи серед юніорів (відео)

Мелітопольський боксер Айдер Абдураімов везе до Запоріької області срібло з юніорського чемпіонату Європи, що сьогодні завершився у Софії. У фіналі вагової категорії 54 кг, вихованець Сергія Онищенка поступився супернику з Румунії, і посів друге місце континентальної першості.

Нагадаємо, ще двоє запорізьких спортсменів  програли у чвертьфіналах, та посіли п’яті місця континентальної першості. Це вихованець «Мотор-Січі», тренера Івана Гриня, Єгор Кирилюс – у вазі до 48 кг. Та Раван Зейналов, який представляє «Бойові Рукавички» та «Локомотив» і тренується під керівництвом Артура Беладзе та Андрія Яковенка – у категорії 66 кг.

Загалом українські юніори завоювали у столиці Болгарії 20 медалей різного ґатунку. Серед них – 5 золотих, 4 срібні і 11 бронзових медалей. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань. З незначним відривом наші спортсмени поступилися у медальному заліку команді Росії.