Волейболістки «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» повернулися на майданчик після лікарняного

Волейболістки запорізької «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» на виїзді провели матч 4 туру чемпіонату України – команда Гарія Єгіазарова на виїзді зустрічалася з «Прометеєм» з Кам’янського. Зазначимо, що для запорізьких дівчат це були перші ігри, після місячної перерви через хворобу команди на COVID19.

Довга ігрова пауза позначилася на грі запоріжанок – в усіх трьох партіях перемогу святкував «Прометей» 25:9, 25:18, 25:17.

«Прометей»: Дудник, Мелюшкина, Дрозд (к), Політанська, Сільченкова, Кітіпова, Крайдуба, Харчинська, Франкевич, Санчес, Ротар (л), Мазенко, Венегас (л). Тренер – Іван Петков.

«Орбіта»: Заблоцька Х., Лучко, Пасс, Луценко (л), Луханіна, Заблоцька К., Богмацер (к), Ніколайчук (л), Жук, Пугач, Гужва, Савченко, Окоро. Тренер – Гарій Єгіазаров.

Тривалість матчу: 53 хв. (14+19+20).

Судді: Умінський Євген — Льопа Андрій.

Набрані очки: 75-44 (38-19 – атака, 5-7 – блок, 8-1 – ейси, 24-17 – помилки суперника).

Кращі снайпери: Крайдуба (15) – Савченко (8)

Вже 19 і 20 листопада «Орбіта» проведе у Полтаві ще два матчі 5 туру – у четвер зіграє проти ВК «Полтавчанка-ПНПУ», а у п’ятницю – проти «Університет-ШВСМ»