Запорізькі стрибуни у воду посіли друге місце чемпіонату України

У столичному спортивному комплексі «Ліко», завершився чемпіонат України зі стрибків у воду серед вікових груп «D» і «Е» за участю 55 спортсменів, які представляли 5 областей країни та місто Київ.

Серед спортсменів вікової категорії D високе друге командне місце посіла збірна Запорізької області, яка пропустила вперед лише господарів, київських спортсменів.

Срібну медаль принесла команді Поліна ВОЛОШИНА, яка була другою на трампліні 1 м, набравши 196.65 балів.  Тренують спортсменку Ірина Володимирівна Журавльова та Ольга Михайлівна Криніцина.

Ще кілька спортсменів зупинилися за крок від п’єдесталу пошани. Тимур Семіч став четвертим на метровому трампліні та п’ятим на трампліні 3 м. Нагадаємо раніше вихованець Ольги Криніциної був четвертим у змаганнях на вишці.

А підопічна Ірини Володимирівни Журавльової, Орина Поваляєва посіла п’яті місця у стрибках з вишки і трампліна.