Запорізькі важкоатлети оформили два золота Кубку України

В Чернігові завершився Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Два золота вибороли на престижних змаганнях запоріжці. У змаганнях чоловіків вагової категорії 55 кг з результатом 239 кг у сумі двоборства (109+130) переможцем став Дмитро Вороновський. Вихованець ЗОШВСМ, ЗСУ, студент Запорізького національного університету.

Серед жінок Анастасія Манєвська завоювала золото у ваговій категорії 81 кг з результатом у сумі двоборства 198 кг (87+111). Анастасія Манєвська вихованка ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ, ФСТ «Спартак», студентка Запорізького національного університету.

Також ще одна запорізька спортсменка, Марина Костенко посіла 5 місце у ваговій категорії 76 кг та виконала норматив «Майстер спорту України», нагадаємо напередодні норматив виконала ще одна представниця команди  — Валерія Гуцуляк.

Підготували спортсменів до змагань Заслужені тренери України Анатолій Орлов та Олександр Слободянюк.