Запорізький тхеквондист став чемпіоном міжнародного турніру

У заключний день міжнародного рейтингового турніру з тхеквондо WT класу G-1 «Turkish Open» золото серед кадетів завоював запоріжець, вихованець СК «Мотор-Січ» і Запорізької ШВСМ — Максим Маненков!

Вперше, наші кадети брали участь в нових вагових категоріях, в яких тепер враховується і показник зросту спортсменів. Максим завоював своє золото в новій категорії 152 см / 48 кг, здобувши перемоги в п’яти поєдинках: у чотирьох достроково здолав представників Туреччини, а в фіналі – німецького спортсмена 31:17.

Також, участь у змаганнях взяли ще кілька вихованців СК «Мотор-Січ», тренера Андрія Вікторовича Яковлева — Микита Шейко,  програв у другому поєдинку, здобувши перемогу в першому – достроково, та Мартирос Тарханян, який провів три поєдинки, здобувши дві впевнені перемоги, поступившись у третьому поєдинку чемпіону турніру.