У манежі змагалися легкоатлети із Запоріжжя, Одеси та Дніпра

Відкритий чемпіонат Федерації легкої атлетики Запорізької області зібрав у манежі Sport Life 150 спортсменів із Запоріжжя, Енергодару, Дніпра та Одеси. Змагання мали відбирковий статус до трьох чемпіонатів України, які відбудуться найближчим часом.

• Відкритий чемпіонат Федерації легкої атлетики Запорізької області зібрав півтори сотні учасників із Запоріжжя, Енергодару, Дніпра та Одеси, одесити цими днями знаходяться на зборах в нашому місті. Така конкуренція додала бойового настрою запоріжцям. Хороші результати показали Андрій Васильєв на дистанції 60 м, Інга Наникіна – 60 м, порадувала на 60-метрівці та бігу на 200 м Олександра Литвиненко — молодець, хороший час показала Анна Глигало, яка стала другою і бігу на 800 м. Також дуже раді були бачити сьогодні нашу лідерку у стрибках в довжину, Єлизавету Бабій, яка зимовий сезон у Запоріжжі, — розповідає віце-президент ФЛАЗО, директор СДЮШОР «Металург» з легкої атлетики Володимир Самоленко, — За результатами сьогоднішніх змагань було сформовано збірні Запорізької області, які невдовзі представлятимуть регіон на національних змаганнях в Сумах — Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше (27-29 січня); Командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні і Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні (31 січня- 01 лютого) та Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів (03-04 лютого). – про відкритий чемпіонат ФЛАЗО, що відбувся 18 січня у @Sport Life

Олександра Литвиненко

13-річна Олександра Литвиненко на відкритому чемпіонаті ФЛАЗО стала можна сказати справжнім відкриттям. Вихованка Любові Дмитрівни Апанович виграла біг на 200 м, та стала другою в фіналі 60-метрівки. Враженнями від свого виступу дівчина поділилася з прес-службою ФЛАЗО:

-Не очікувала такого результату, думала пробіжу як на Кубку області. А коли пробігла 60 м, і виявилося що час 7.9, я очманіла…і була надзвичайно рада! Це мій новий особистий рекорд. 200 метрів я трохи гірше пробігла, ніж минулого разу, але по четвертій доріжці дуже складно бігти. А взагалі-то  це моя улюблена дистанція!, — розповіла Олександра Литвиненко