Кубок України з боксу лишився у запоріжців

У запорізькому палаці культури «Титан» фінішував Кубок України з боксу серед дорослих. Участь у змаганнях, що відбулися в рамках 43-го турніру , присвяченого до Дня Визволення Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників та пам’яті Героя Радянського Союзу Миколи Яценка, взяла сотня спортсменів з 18 областей України, в тому числі дев’ять представників Запорізької області.

За результатами змагань, що тривали майже тиждень, шестеро запоріжців здобули медалі Кубка України.

Переможцями стали Ілля Власенко (63 кг  ) та Кирило Стоянчев (+91). Поступившись лише у фіналі, срібними призерами Кубка України стали Анджело Йованович (57 кг) та Олексій Ширяєв (75 кг).

Напередодні бронзові нагороди принесли Запоріжжю Антон Капуста та Артур Давиденко, обидва у ваговій категорії 69 кг.

Таким чином збірна Запорізької області посіла перше командне місце, і лишила Кубок України вдома!

Індивідуальним  призами відзначили Анджело Йовановича — «За волю до перемоги», та Євгена Павловського – «За кращу техніку».