Легкоатлетка з Дніпрорудного здобула срібло чемпіонату Європи серед майстрів

Італія цими днями приймає чемпіонат Європи з легкої атлетики серед майстрів, де у складі збірної України виступають і представники Запорізької області.

Сьогодні у змаганнях з метання списа, серед жінок вікової категорії 40+, срібло чемпіонату Європи виборола спортсменка з Дніпрорудного Лілія Аполосова. Відправивши списа на 43 м 85 см, Лілія посіла друге місце. Чемпіонкою Європи у цій категорії стала інша українка – Анна Сластіна, з результатом 45.70 м.

Сьогодні відбулася також кваліфікація на дистанції 200 м у чоловіків вікової категорії 65+. Запоріжець Володимир Багрін успішно подолав відбір, пробігши дистанцію з результатом 28.32 сек, який став сьомим серед всіх учасників.

Напередодні Володимир Стефанович Багрін посів четверте місце чемпіонату Європи серед майстрів на дистанції 100 м. Запоріжець зупинився за крок від медалі, показавши результат 13.90 сек.