Запорізькі дзюдоїстки, у складі збірної України, посіли сьоме місце на чемпіонаті світу

У Токіо добіг завершення чемпіонат світу з дзюдо, де у складі України виступали трорї представниць Запорізької області. За результатами змагань збірна посіла сьоме командне місце в медальному заліку, завдяки золотій медалі Дар’ї Білодід, яка стала чемпіонкою у ваговій категорії до 48 кг. Серед решти збірної кращий результат продемонстрував Богдан Ядов, він був сьомим у ваговій категорії 66 кг.

Два поєдинки (одна перемога, одна поразка) на чемпіонаті світу провела представниця Запоріжжя Галина Тарасова(+78 кг). Після стартових зустрічей покинули татамі світової першості Марина Черняк (-48 кг) та  Марія Скора (-57 кг).

Показавши ідентичний результат зі зібраною Ізраїлю (золото і сьоме місце), українці посіли сьому позиціє командного заліку, серед 149 країн. Тріумфували на домашньому чемпіонаті світу японці, на рахунку яких чотири золота, 6 срібних медалей, п’ять бронзових і одне п’яте місце. Друге місце за Францією (3-0-2-3). Третя – Португалія (1-1-0-2).