Олександр Надтока – десятий на чемпіонаті світу з академічного веслування

В Австрійському місті Лінц проходив чемпіонат світу з академічного веслування, де найсильніші спортсмени планети боролися не тільки за медалі, а й за ліцензії на Олімпійські Ігри 2020 року.

У складі української парної четвірки виступав запоріжець Олександр Надтока.

В кваліфікації український квартет Дмитро Міхай, Сергій Гринь, Олександр Надтока, Іван Довгодько показав п’ятий результат, і потрапив у втішний раунд. Там показавши третій результат 5.47.54, наші спортсмени вийшли до півфіналу А/В. Щоб потрапити  до фіналу А, треба було посісти 1-3 місце. Наш екіпаж став 5-м з часом 5.42.97, і мусив змагатися у фіналі В. Втім хлопці ще зберігали шанси на олімпійську ліцензію, аби посіли перші два місця у цьому заїзді.  Однак наш квартет став четвертим,  з часом 6.02.15. у загальному заліку це десятий результат.