Запорізька легкоатлетка Єлизавета Бабій посіла третє місце командного чемпіонату України

У Луцьку добіг завершення другий змагальний день командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Залікове призове місце принесла сьогодні запорізькій команді Єлизавета Бабій – у потрійному стрибку запоріжанка стала третьою з результатом 13 м 07 см. Підготували спортсменку Горбаченко Ю.С., Бабій В.Г.

У змаганнях з потрійного стрибку серед чоловіків, молодий запоріжець Максим Ваняікін був шостим, з результатом 14.85 м. Тренери — Ваняікін Д.Б., Ржевський Я.С.

В бігу на 1500 м за крок від призової трійки зупинилася Анастасія Рємєнь (Ткачук) – з кращим особистим результатом поточного сезону 4:23.75, Анастасія стала четвертою. Тренери — Рурак К.М., Перегінець М.І

Анастасія Бризгіна у  бігу на 200 м пройшла до фіналу, показавши у кваліфікації кращий час сезону — 24.04 сек, але у фіналі на старт не вийшла.