Спринтерка з Енергодару здобула срібло на турнірі Олімрійських чемпіонів

У Чорноморську відбувся Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи Олімпійських Чемпіонів.
Участь змаганнях приймали спортсмени 2002 р.н. і молодші, з усіх регіонів України та близького зарубіжжя.
Честь Федерації легкої атлетики Запорізької області відстоювала енергодарська спортсменка Анна Гордіюк. Попри те, що змагатися довелося з суперницями старшими за неї на три роки, вихованка Віталія Борисенка показала чудовий результат!

На дистанції 100 м Анна пройшла до фіналу, встановивши новий особистий рекорд — 12.8 сек. А у фіналі, скинувши ще одну соту з кращого персонального показника, фінішувала першою. Щоправда такий самий час , 12.7 сек, показала головна конкурентка запоріжанки у фіналі. Відеоповтор фінішу визначив, що першою перетнула лінію суперниця. Анна Гордіюк посіла друге місце.