Всеукраїнський Кубок з таїландського боксу «Пам’ять» імені Трофімова зібрав більше 200 спортсменів

У Запоріжжі завершився Відкритий Всеукраїнський Кубок «Пам’ять» імені Євгенія Трофімова з таїландського боксу «Муай-Тай». Відкриття змагань відбулося 1 червня 2019 року в спортивному комплексі Запорізького Національного Університету. У змаганнях взяло участь понад 212 спортсменів. Гостями змагань стали боксери з міст: Києва, Харкова, Маріуполя, Миколаєва, Херсона, Покрова, Павлограда, Бердичева, Миргорода.

Запорізьку область представили 8 спортивних клубів: «Крос,« Мотор Січ», «Прайд »,« Торнадо »,« Шлях воїна »,« Акула »,« Адреналін »і« Вікінг ». Організатором заходу стала федерація таїландського боксу Муай-Тай Запорізької області.

За підсумками проведених поєдинків, спортивний клуб «Крос» (Головний тренер Максим Віталійович Стадниченко) з міста Запоріжжя зайняв перше командне місце. Спортивний клуб «Аякс» (Керівник Ігор Михайлович Мациборко) з міста Покров — друге командне місце. Спортивний клуб «Вікінг» (Керівник Олександр Кучерков) з міста Мелітополь — третє командне місце. Спортсмени і тренери були нагороджені пам’ятними Кубками та нагородами.

Ці змагання стали попереднім етапом відбору запорізьких спортсменів до складу національної збірної України для участі в чемпіонаті Європи з таїландського боксу, який пройде у вересні 2019 року в місті Анталія, Туреччина. Бажаємо щоб наші спортсмени-переможці завоювали право виступати на цих масштабних змаганнях.