Запорізькі легкоатлети вибороли три медалі на Всеукраїнському турнірі «Олімпійське сузір’я Придніпров’я»

У Дніпрі, на стадіоні «Олімпійські резерви», стартували ІІІ всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Олімпійське сузір’я Придніпров’я» серед юніорів 2000-01р.н. та юнаків 2002 р.н. та молодше.

У перший день змагань три нагороди вибороли представники Федерації легкої атлетики Запорізької області.

На дистанції 100 метрів серед юніорів переможцем всеукраїнського турніру став Андрій Васильєв. У фіналі Майстер спорту показав результат 10.98 сек (результат в забігах -11.17). Андрій – вихованець СДЮШОР СК «Металург», тренер — Василь Боднар.

Вероніка Крамаренко посіла перше місце у змаганнях зі стрибків у висоту серед дівчат. Результат спортсменки — 165 см. Вероніка вихованка ДЮСШ «Спартак», тренер – Микола Кардач.

У бігу на 800 м серед юнаків третім став Єгор Мікітяк, з результатом 2:09,45. Спортсмен навчається в обласному спортивному інтернаті, тренується під керівництвом  Галини Місірук.

Ще одна представниця обспортінтерната, Тетяна Цвіткова, посіла п’яте місце на дистанції 800 м у змаганнях дівчат з результатом 2:31,43. Тренують спортсменку Галина Місірук та Наталя Макух.