Запорізький пловець здобув чотири золота на змаганнях у Словаччині

У Братиславі (Словаччина) відбувся міжнародний турнір з плавання Orca Cup 2019. Успішно виступили на змаганнях вихованці СДЮШОР «Мотор-Січ», тренерів Олексія та Наталі Сокрико.

У змаганнях спортсмені 13-14 років чотири золоті медалі виборов Денис Лебедєв.

«Моторівець» став переможцем на дистанціях 50 м вільним стилем (25.20), 100 м вільним стилем (55.02), 50 метрів батерфляєм (27.07) та 50 метрів на спині (28.76). причому на кожній з дистанції молодий спортсмен покращив особисті рекорди!

Ще одна вихованка Олексія та Наталі Сокирко, Ангеліна Чубир, здобула срібло у змаганнях дівчат вікової категорії 14-15 років. Друге місце спортсменка посіла на дистанції 50 метрів вільним стилем (27.48), де не лише покращила особистий рекорд, а й вперше виконала норматив Майстра спорту України, повідомляє Запорізька обласна федерація плавання.