Запорізькі дзюдоїсти оформили золотий дубль Кубка Європи

У Хорватському місті Дубровник пройшов Кубок Європи з дюдо «European Judo Cup Dubrovnik2019». дві з половиню сотні спортсменів з 25 країн світу розігрували медалі континентальних змагань. Блискуче виступила у Хорватії збірна України – здобувши три золоті, дві срібні та чотири бронзові медалі, наша команда посіла високе друге командне місце, пропустивши вперед лише Францію.

Особливо приємно, що дві з трьох, золотих медалей, поклали до скарбнички України запорізькі хлопці!

Олександр Мойсей посів перше місце у ваговій категорії 66 кг. Перше місце запоріжцю принесли чотири перемоги. Здолавши хорвата, поляка та італійця, у фіналі Олександр боровся за золото із співвітчизником Артемом Фальківським, і здобув перемогу!

Інший запоріжець, Віталій Шепель виборов золото в категорії до 90 кг. Для цього йому знадобилося п’ять переможних поєдинків над опонентами з Нідерландів, Канади, Сербії, Швеції,  та ше одним дзюдоїстом з Нідерландів у фіналі.

Крім того обидва спортсмени виконали нормативи Майстра спорту України міжнародного класу!

Вітаємо спортсменів, тренерів та Запорізьку федерацію дзюдо х цим чудовим результатом!