Карина Колесник – срібна призерка рейтингового турніру з сумо

В Естонії відбувся рейтинговий міжнародний турнір з сумо, на якому спортсмени змагалися не лише за медалі, а й за рейтингові бали, необхідні для участі у Всесвітніх Іграх.  Участь у змаганнях взяли команди восьми країн, в тому числі й України. Нашим спортсменам вдалося вибороти сім золотих, три срібних та вісім бронзових нагород!

Одну з медалей поклала до національної скарбнички лідерка спортивного клубу «ХортА» – Карина Колесник. Вихованка Романа Білки дісталася фіналу у ваговій категорії до 65 кг. Втім на шляху до золота знов стала затята суперниця Карина, колега по національній збірній – Аліна Бойкова. Цього разу Аліна помстилася Карині за нещодавню поразку на чемпіонаті України, і посіла перше місце. Карина ж стала володаркою срібла!

Попереду у нашої лідерки ще один надвідповідальний старт – 2019 US SUMO OPEN, що відбудеться 23 березня в Лос-Ажелесі!