Запорізькі паратхеквондисти підкорили Азію

Запорізькі паратхеквондісти успішно продовжують своє турне за світовим рейтингом і ліцензіями на Паралімпійські ігри. Після блискучого виступу на чемпіонаті світу та відкритому чемпіонаті Африки, вони перебралися до Ірану, де на острові Кіш відбувся Кубок Президента WT в азіатському регіоні (WT President’s Cup Asian Region). І знову українці були на висоті, завоювавши 4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди, про це повідомляє федерація тхеквондо України.

Шестикратна чемпіонка світу Вікторія Марчук із Запоріжжя впевнено перемогла в категорії К43 у вазі до 49кг.

Ще одна запоріжанка  Оксана Гранкіна здобула золоту медаль в категорії К44 у вазі до 58кг, інша представниця запорізької школи тхеквондо Юлія Липецька завоювали золоту медаль в категорії К43 у вазі понад 58кг і срібло в категорії К44 у вазі понад 58кг.

У свою чергу, срібним призером в категорії К42 у вазі до 61кг став Антон Липовий із Запоріжжя.

У загальнокомандному заліку Національна збірна України з паратхеквондо серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату посіла друге місце. Підготував спортсменів до змагань Олександр Плецький.