Запорізькі дівчата мають дві бронзи чемпіонату України з важкої атлетики

Новий змагальний рік стартував для представників важкої атлетики. Першим стартом національного календаря став Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років та Чемпіонат України серед спортсменів СДЮШОР, ДЮСШ, УОР за нагороди у яких приїхали боротись 280 юних важкоатлетів з різних куточків України.

Після двох перших змагальних днів дві бронзи опинилося у запорізькій скарбничці. Вперше у своїй кар’єрі призеркою чемпіонату України стала представниця  відомої запорізької династії важкоатлетів – Валерія Орлова. Донька чемпіонки Європи, директора КЗ «ОСДЮСШОР им. Л.И Жаботинського,» ЗОР Олени Зинов’євої-Орлової та віце-президента федерації важкої атлетики Запорізької області, Анатолія Орлова, виступаючи у вазі до 40, підняла в сумі 80 кг (ривок 34+ поштовх 46), що принесло їй третє місце, а також дозволило виконати норматив 1 розряду. Ще одну бронзову нагороду завоювала інша вихованка КЗ «ОСДЮСШОР з важкої атлетики ім Л.І Жаботинського» ЗОР, Валерія Гуцуляк, виступаючи у ваговій категорії 64 кг.

Попереду ще два дні змагань, тож зичимо успіхів запорізьким силачам!