Юні запорізькі стрибуни у воду стали другими на чемпіонаті України

В Миколаєві, у спортивному комплексі плавальних басейнів «Водолій», проходив чемпіонат України зі стрибків у воду серед вікової групи «D» (спортсмени 2007-2008 р. народження та молодше). Участь у змаганнях брали спортсмени з 9 областей України. Високе друге командне місце посіла на змаганнях збірна Запорізької області, вперед спортсмени СДЮШОР «Мотор-Січ» пропустили лише команду столичної спортивної школи «ЛІКО». На третьому місці господарі змагань — команда Миколаївської області.

Срібну медаль у змаганнях дівчат на вишці здобула Софія Шинкаренко, вона також посіла 5 місце на трампліні 3 м. Четверте місце на вишці здобула ще одна запоріжанка – Софія Виставкіна.

Марк Барсуков був четвертим на трампліні 3 метри, шостим на метровому трамплін і сьомим на вишці.  Єгор Приступа – посів шосте місце на вишці.