Запоріжці лишили вдома одинадцять медалей домашнього чемпіонату України з вільної боротьби

У Бердянську відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2005-2007 років народження. Нагороди виборювали понад 600 спортсменів з усіх регіонів нашої держави.

Господарям змагань, представника Запорізької області, вдалося лишити вдома одинадцять нагород. Чотирьом нашим спортсменам вдалося стати чемпіонами України у своїх вагових категоріях!

У змаганнях юнаків  переможцями стали Данило Скільський (29 кг) та Ярослав Лисняк (66 кг). Срібло здобув Сергій Буряк (35 кг). Бронзою доповнив колекцію Давид Бескутьський (47 кг).

У дівчат чемпіонками України стали Аріна Єстафієва (26 кг) та Аліна Бабакова (46 кг). Срібні медалі здобули Ангеліна Бондаренко (30 кг), Анастасія Мартиненко (33 кг) та Дарина Грепечук (62 кг). Бронзовими призерками першості країни стали Вероніка Павліченко (28 кг) та Анастасія Заручевська (36 кг).