Запорізькі плавці здобули п’ять медалей національної першості в Харкові

У  Харкові відбувся  Чемпіонат України з плавання серед юніорів. У 50-метровому басейні «Акваарена» за нагороди сперечалися 335 спортсменів з 20 областей України та міста Києва.

Запорізьким плавцям вдалося здобути п’ять нагород національної першості.

Вихованець СДЮШОР «Спартак-КПУ» Олександр Летніков (тренери Артюх Н. Бедарєв Ю.) фінішував другим на дистанції 200 м вільним стилем (1:54.54) та був третім на дистанціях 50 м вільним стилем (0:24.22) та 100-метрівці вільним стилем (0:51.60).

Вихованець ДЮСШ «Салют» Максим Овчинніков (тренер Разумєєнко Н.) здобув бронзові медалі на дистанціях 50 та 100 м брасом (з результатами 0:29.63  та  1:04.63, відповідно).

У загальному заліку в першій групі областей Запорізька область стала шостою. Перемогу одержала команда Київської області, на другому — команда Дніпропетровської області, третє місце посіла команда Харківської області.