Запорізькі легкоатлети вибороли чотири комплекти медалей на чемпіонаті України з естафетного бігу

В Черкасах пройшов чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів і юнаків. Участь у змаганнях взяли чотири десятки спортсменів з 17 областей України. Чотири комплекти нагород привезли додому запорізькі легкоатлети.

В естафеті 4х800 м серед дівчат U18, перше місце посів запорізький квартет Єлизавета ВАСИЛЬЄВА, Єлізавета КУЛАБУХОВА, Таїсія ПИРОГІВСЬКА, Анна ГЛИГАЛО. Дівчата показали результат 9:49.28.

В естафеті 100+200+300+400 м також серед дівчат категорії U18, запорізька збірна стала другою. Срібні медалі принесли області Анна ГОРДІЮК, Вероніка БИЗОВА, Анна ГЛИГАЛО, Таїсія ПИРОГІВСЬКА, результат квартету — 2:28.45.

Також друге місце у запорізької команди в змішаній естафеті 4х400 м (юнаки, дівчата U18). Срібними призерами чемпіонату України стали Таїсія ПИРОГІВСЬКА, Анна ГЛИГАЛО, Олександр КЛЕПКА, Микита БАРАБАНОВ. Результат квартету — 3:52.73.

Бронзові медалі привезли додому юнаки в естафеті 100+200+300+400 м, вікова категорія теж до 18 років. Третій результат 2:05.19 показала команда: Олександр СИДОРОВ, Олександр КЛЕПКА, Олександр НИЧИК, Микита БАРАБАНОВ.