Запорізькі боксери здобули чотири медалі чемпіонату України

У Маріуполі відбувся чемпіонат України з боксу серед еліти до 22 років, присвячений пам’яті Макара Мазая. Участь у змаганнях взяли 150 боксерів у складі команд 23 регіонів України. Запорізьку область представили семеро спортсменів. Чотирьом з них вдалося стати мелалоістами національної першості!

У ваговій категорії до 69 кг блискуче виступив вихованець енергодарської ДЮСШ ім. Манзули Артур Пригода, який представляє також ШВСМ. Спортсмен дійшов до фіналу здолавши опонентів з Вінниці, Києва, Дніпра з рахунком 5:0. За вихід до півфіналу переміг конкурента зі Львівщини 4:1. А в фінальному бою був сильнішим за полтавчанина Андрія Агеєва 5:0. Цей поєдинок дався Артуру доволі складно, через травму обличчя, втім енергодарець вистояв і переміг, додавши до золота чемпіонату України ще й особисту відзнаку «За волю до перемоги». Тренує боксера Олексій Марієнко.

Ще трьом представникам Запорізької області вдалося стати володарями бронзових нагород.

Треті місця у своїх вагових категоріях посіли: 52 кг — Євген Панченко, 59 кг – Єгор Аде, +91 кг – Микита Нестеренко.

В командному заліку чемпіонату України збірна Запорізької області посіла п’яте місце.